GRAND BELİSH

Üyelerimizin Grand Belish Hotelden Yararlanma Koşulları

Üyelerin (üye Eş ve Çocukları) rezervasyonu şubeler vasıtası ile genel merkeze gönderilecek dilekçeler aracılığı ile sağlanır. üye harici rezervasyonlar tesisle iletişim kurularak yapılır, afişe fiyatlar üzerinden hesaplanır.

-Ödemeler rezervasyonun onaylanmasını takip eden 7 gün içerisinde %30 peşinat dekontunun genel merkez rezervasyon birimine ulaştırılması ile başlar, tesise gidişten 7 gün önce kalan bakiyenin ödenmesi ile sona erer. Tesise girişten önce ödemeleri tamamlamayan misafirler için rezervasyon iptal edilir. Ödemeler nakit, kredi kartı veya mail order yollarından herhangi biriyle yapılabilir.

Nakit Ödemeler için kullanılacak Hesap No: İşbankası Kuşadası Çarşı Şb. Kodu: 3032 Hesap No: 45223 (IBAN : TR42 0006 4000 0013 0320 0452 23)

-Tesiste konaklama fiyatı her şey dahil konsepti ile üye için çift kişilik odada kişi başı kdv dahil; 500 TL Çift kişilik odada tek kişi konaklama çift kişilik ücrete tabidir. Belediye İş Sendikası personeli eş ve çocukları da bu fiyattan yararlanır.

-Tatile gittikten sonra sürenin uzatılması ancak talebin rezervasyon için uygulanan prosedüre uygun şekilde tekrar yapılması, otelde yerin olması ve genel merkezin onayı ile olabilecektir.

-Çocuk konaklamalarında 12 yaşına kadar 1.çocuk ücretsiz, 2.çocuk %50 indirimli, 3. ve 4. çocuklar indirimli sendika üyesi fiyatı üzerinden konaklayacaklardır. 18 Yaşını doldurmuş çocukların indirimli üye fiyatından yararlanmaları öğrenim belgesi ibraz etmeleri halinde mümkün olacaktır.

-Tesise girişler saat 14:00de , çıkışlar ise saat 12:00de yapılacaktır. Saatlere uyulmaması durumda oluşacak aksaklıklarda sorumluluk rezervasyon sahibine ait olacaktır. Uygulamada erken girişler için yer problemi çıkışlarda ise ek oda ücreti talebi olabilir. Çıkışta ilgili saatte oda boşaltılarak bavullar beklemeye alınarak otelde yemek yenebilir.(üyeler için)

-Çocuklu ailelere çocukların yaş ve durumları, tesisin rezervasyon durumu ve çeşitli etmenler dikkate alınarak superior oda verilebilir. İkinci oda talepleri ücret uygulamaları doğrultusunda dilekçede belirtilmek koşuluyla değerlendirilir.

-Tesiste her şey dahil sistemi uygulanmakta olup saat 23:00e kadar konsept dahilinde ki aktiviteler ücretsizdir. (detaylı bilgi tesiste verilir.) Gün içinde belirli aktiviteler ve yiyecek-içecekler ücrete tabidir. -Tesis içerisinde uyulması gereken kurallar ile ilgili detaylar resepsiyondan alınabilecektir. (Havuza haşema ile ve üstsüz olarak girilmemesi, restoran ve genel tüketim alanları hariç yiyecek ve içecek tüketilmemesi. Vb.)

-Tesise ulaşım konukların sorumluluğundadır. Havaalanı ile tesis arasında servis yoktur. Kuşadası ile tesis arasında yaz dönemi belirli saatlerde servis uygulaması bulunmaktadır. Ekstra servis-ulaşım hizmetleri ücreti karşılığı rezervasyon yaptırılarak talep edilir.

-Tesiste konaklamasız günübirlik kullanım bulunmamaktadır. Rezervasyonsuz günübirlik gelen misafirlere normal misafir için uygulanan afişe fiyatlar uygulanmaktadır. Rezervasyon yapmadan direkt tesise gelen üyeler için tesisin ilgili tarihteki fiyatları uygulanır.

-Tesis Egenin incisi Kuşadası’nda Davutlar Milli Parkının yanı başında mavi yeşilin buluştuğu sevgi plajında denize sıfır 5 yıldızlı özelliklere haiz olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Tesiste hepsi deniz manzaralı olmak üzere , klimalı, tv, telefon ve tüm teknolojik imkanlara sahip 178 oda bulunmaktadır. 400 yatak kapasiteli tesisin genel alakart restoran , toplantı salonları , havuz ve iç mekan barları , kapalı havuz, spa merkezi, disco gibi aktivite alanları da mevcuttur. Gün boyu animasyonlar ve çocuk aktiviteleri ile konuklarına eğlenceli vakit geçirterek tatillerinden en büyük memnuniyeti almalarını sağlamak temel amaçtır.

-Rezervasyon başvurusu için üye talebini şubeye iletecek. Şube rezervasyon talep dilekçesini genel merkez ilgili birimine gönderecektir.

İlgili kişi; Çağlayan YURDAKUL KARADUMAN Özel Kalem Müdürü Tlf: 312 231 64 55 Faks: 312 231 10 71 Mail : belediyeis@belediyeis.org.tr