ffa1
Şube Genel Kurulları 2

Isparta şube 10. Genel kurulu (21.06.2014)

 

Şube Başkanı                         : Camal Kurt

Şube Başkan Yardımcısı       : Zafer Yıldırım

Şube Mali Sekreteri               : Çetin Arıkan

Yönetim Kurulu Üyesi            : Mustafa Sağlam

Yönetim Kurulu Üyesi            : Mehmet Sağlam

Denetleme Kurulu                  : Mustafa Şen

Denetleme Kurulu                  : Kamber Sevgi

Denetleme Kurulu                  : Osman Çalış

Disiplin Kurulu                          : Ziya Şakır

Disiplin Kurulu                           : Hayati Küçükcoşkun

Disiplin Kurulu                            : Tahsin Doğan

 

 Kütahya şube 10. Genel kurulu (01.06.2014)

 

Şube Başkanı                         : Alaaddin Özçallı

Şube Başkan Yardımcısı       : İsmail Yılmaz

Şube Mali Sekreteri               : Halil İbrahim İnanlı

Yönetim Kurulu Üyesi            : Nazif Demir

Yönetim Kurulu Üyesi            : Metin Gündüz

Denetleme Kurulu                  : Musa Söznmez

Denetleme Kurulu                  : Murat Kartal

Denetleme Kurulu                  : Hüseyin Kıran

Disiplin Kurulu                           : Osman Özmen

Disiplin Kurulu                           : Mehmet Lütfi Köse

 Disiplin Kurulu                         : Arif Taş

 

Şube Başkanı : Mehmet Güngören

Şube Başkan Yardımcısı     : Osman Yücel

Şube Mali Sekreteri            : İ. Hasan Kayıkcı

Yönetim Kurulu Üyesi         : Mustafa Akbaş

Yönetim Kurulu Üyesi         : Hayrettin Akar

Denetleme Kurulu              : Ayhan Güler

Denetleme Kurulu              : Metin Kuşçu

Denetleme Kurulu              : İsmail Bayındır

Disiplin Kurulu                     : Adnan Maya

Disiplin Kurulu                     : Zafer Erdemli

Disiplin Kurulu                     : Necip Çakır

 

ADANA ŞUBE 10. GENEL KURULU (23.02.2014)

Şube Başkanı                        : Ahmet Zeki Eker

Şube Başkan Yardımcısı      : Cevdet Ercan

Şube Mali Sekreteri            : Gökhan Kuşdemir

Yönetim Kurulu Üyesi         : Adem Sarıtaş

Yönetim Kurulu Üyesi         : Sancar Manga

Denetleme Kurulu              : Cumali Yoğurtçu

Denetleme Kurulu              : Hafari Elçi

Denetleme Kurulu              : Masum Akan

Disiplin Kurulu                     : Özlem Yun

Disiplin Kurulu                     : Ali Öcal

Disiplin Kurulu                     : Mehmet Akpınar

 

AYDIN ŞUBE 10. GENEL KURULU (02.03.2014)

Şube Başkanı                        : Hidayet Yaman

Şube Başkan Yardımcısı       : Osman Pınar

Şube Mali Sekreteri             : Murat Akman

Yönetim Kurulu Üyesi          : Alpaslan Aslan

Yönetim Kurulu Üyesi         : Bayram Keçe

Denetleme Kurulu              : Muammer Özdemir

Denetleme Kurulu               : Bayram Uğurlu

Denetleme Kurulu               : Mesut Semerci

Disiplin Kurulu                     : Murat Akman

Disiplin Kurulu                      : Halil Vehbi Yavuzer

Disiplin Kurulu                      : Murat Turan

 

BALIKESİR ŞUBE 10. GENEL KURULU (15.02.2014)

Şube Başkanı                        : Yüksel Özden

Şube Başkan Yardımcısı      : Hakan Keskin

Şube Mali Sekreteri            : Mustafa Barbaros Özüpek

Yönetim Kurulu Üyesi         : İsmail Aydoğan

Yönetim Kurulu Üyesi         : Erdem Ümit Yılmazer

Denetleme Kurulu              : Fahri Hanay

Denetleme Kurulu              : Abdullah Erbaş

Denetleme Kurulu              : Aykan Demir

Disiplin Kurulu                     : Cemile Gutay

Disiplin Kurulu                     : Kerim Kemankaşlı

Disiplin Kurulu                     : Serdar İşgüzar

 

BOLU ŞUBE 8. OLAĞAN GENEL KURULU (13.10.2012)

Şube Başkanı                        : Sinan Ay

Şube Başkan Yardımcısı       : Rüstem Karaman

Şube Mali Sekreteri            : Mutlu Çiftsüren

Yönetim Kurulu Üyesi         : İlhami Yurt

Yönetim Kurulu Üyesi         : Murat Şahin

Denetleme Kurulu               : Şeref Şafak

Denetleme Kurulu               : İrfan Tarakçı

Denetleme Kurulu               : Aydın Altınsoy

Disiplin Kurulu                      : Aziz Bal

Disiplin Kurulu                     : Recayi Ay

Disiplin Kurulu                     : Ramazan Tokaçoğlu

 

BURSA ŞUBE 10. GENEL KURULU (06.10.2013)

Şube Başkanı                         : Abdullah Naci Levent

Şube Başkan Yardımcısı      : Murat Has

Şube Mali Sekreteri            : Süleyman Hacı

Denetleme Kurulu              : Erol Coşgun

Denetleme Kurulu              : Necati Açar

Denetleme Kurulu              : Süleyman Ekinci

Disiplin Kurulu                     : Selim Özman

Disiplin Kurulu                     : Adem Öztürk

Disiplin Kurulu                     : Tanca Dinçer

 

GAZİANTEP ŞUBE 10. GENEL KURULU (27.04.2014)

Şube Başkanı                        : Ahmet Gökalp

Şube Başkan Yardımcısı      : Hasan Çolak

Şube Mali Sekreteri            : Erdal Yılmaz

Denetleme Kurulu              : Mehmet Yıkılmaz

Denetleme Kurulu              : Ahmet Güner

Denetleme Kurulu              : Kemal Öztürk

Disiplin Kurulu                     : Necati Öztürk

Disiplin Kurulu                     : Mustafa Akdağ

Disiplin Kurulu                     : Hüseyin Kale

 

GİRESUN ŞUBE 9. GENEL KURULU (23.03.2014)

Şube Başkanı                        : Erdem Mert

Şube Başkan Yardımcısı      : Süleyman Tuncay

Şube Mali Sekreteri            : Şenol Erener

Yönetim Kurul Üyesi           : H. Kaya Kılınç

Yönetim Kurul Üyesi           : Ali Kara

Denetleme Kurulu              : Adil Erdada

Denetleme Kurulu              : Kemal Yılmaz

Denetleme Kurulu              : Hayati Karabulut

Disiplin Kurulu                     : İbrahim Demiral

Disiplin Kurulu                     : M. Aydın Şensoy

Disiplin Kurulu                     : Emin Çayan

 

HATAY ŞUBE 10. GENEL KURULU (23.02.2014)

Şube Başkanı                        : Abdi Ataç

Şube Başkan Yardımcısı      : Tuncay Hasanoğlu

Şube Mali Sekreteri            : Mustafa Yusuf Köseoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi         : Erdal Uyar

Yönetim Kurulu Üyesi         : İbrahim Telli

Denetleme Kurulu              : Ergün Vergili

Denetleme Kurulu              : Ayhan Vurur

Denetleme Kurulu              : Orhan Güzelce

Disiplin Kurulu                     : Muhammet Erhan Gülsever

Disiplin Kurulu                     : Veysel Yemşen

Disiplin Kurulu                     : Mehmet Kuru

 

 

 

GÜNDEM