ffa1
Şube Genel Kurulları 1

Şube Genel Kurulları 1

 İZMİR ÇEVRE BELEDİYELER ŞUBE 10. GENEL KURULU (01.02.2014)

Şube Başkanı                        : Salih Er

Şube Başkan Yardımcısı      : Burçin Şahin

Şube Mali Sekreteri            : Mehmet Kahya

Yönetim Kurulu Üyesi         : İbrahim Yumlu

Yönetim Kurulu Üyesi         : İbrahim Yılmaz

Denetleme Kurulu              : Nilay Akbay

Denetleme Kurulu              : Arzu Taş

Denetleme Kurulu              : Yılmaz Arslan

Disiplin Kurulu                     : Mehtep Uyar

Disiplin Kurulu                     : Ethem Ruhi Çifci

Disiplin Kurulu                     : Kamber Yayla

 

KARABÜK ŞUBE 10. GENEL KURULU (16.03.2014)

Şube Başkanı                        : İlhami Yılmaz

Şube Başkan Yardımcısı      : Hüseyin Doğan

Şube Mali Sekreteri            : Ergin Baş

Yönetim Kurulu Üyesi         : Mustafa Dayıoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi         : Ufuk Özgenç

Denetleme Kurulu              : Bilgehan Toprak

Denetleme Kurulu              : Mustafa Uğurlu

Denetleme Kurulu              : Hüseyin Kutucu

Disiplin Kurulu                     : Nusret Takar

Disiplin Kurulu                     : Fevzi Pehlivan

Disiplin Kurulu                     : Recep Bozkurt

 

KARS ŞUBE 10. GENEL KURULU (19.01.2014)

Şube Başkanı                        : Himmet Bozan

Şube Başkan Yardımcısı      : Pirim Paysal

Şube Mali Sekreteri            : Abdulkadir Sarı

Yönetim Kurulu Üyesi         : Murat Işık

Yönetim Kurulu Üyesi         : Hidayet Gülmez

Denetleme Kurulu              : Turgay Aydın

Denetleme Kurulu              : Abbas Güneş

Denetleme Kurulu              : Mehmet Erkmen

Disiplin Kurulu                     : Cemalleddin Arslan

Disiplin Kurulu                     : Adem Akpolat

Disiplin Kurulu                     : Ercan Kaya

 

KOCAELİ ŞUBE 5. GENEL KURULU (25.01.2014)

Şube Başkanı                        : Osman Şar

Şube Başkan Yardımcısı      : Ertuğrul Çınar

Şube Mali Sekreteri            : Mehmet Er

Yönetim Kurulu Üyesi         : Ergün Tanrıver

Yönetim Kurulu Üyesi         : Yusuf Battal

Denetleme Kurulu              : Yusuf Aybar

Denetleme Kurulu              : Yücel Aybek

Denetleme Kurulu              : Ahmet Adıgüzel

Disiplin Kurulu                     : Yasin Esgin

Disiplin Kurulu                     : Hilmi Şentürk

Disiplin Kurulu                     : Sait Erdem

 

KONYA ŞUBE 10. GENEL KURULU (09.03.2014)

Şube Başkanı                        : İbrahim Koral

Şube Başkan Yardımcısı      : Muzaffer Özkan

Şube Mali Sekreteri            : Ese Güçlü

Yönetim Kurulu Üyesi         : Yaşar Tığlıoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi         : Erdal Kula

Denetleme Kurulu              : Serkan Pehlivan

Denetleme Kurulu              : Ramazan Keskin

Denetleme Kurulu              : Ahmet Solak

Disiplin Kurulu                     : İbrahim Oral

Disiplin Kurulu                     : Bekir Çelik

Disiplin Kurulu                     : Ali Hacıoğlu

 

MERSİN ŞUBE 10. GENEL KURULU (01.03.2014)

Şube Başkanı                        : Ali Sönmez

Şube Başkan Yardımcısı      : Mustafa Erdovan

Şube Mali Sekreteri            : Yusuf Kendirci

Yönetim Kurulu Üyesi         : Ali Bulanık

Yönetim Kurulu Üyesi         : Erdal Türkmen

Denetleme Kurulu              : Resul Yüksel

Denetleme Kurulu              : Bayram Kılıç

Denetleme Kurulu              : Haşim Arı

Disiplin Kurulu                     : Mehmet Kar

Disiplin Kurulu                     : Şahin Uslu

Disiplin Kurulu                     : Muhammet Kaplan

 

MUĞLA ŞUBE 10. GENEL KURULU (16.02.2014)

Şube Başkanı                        : Ender Akbay

Şube Başkan Yardımcısı      : Ergül Şahin

Şube Mali Sekreteri            : Yalçın Bilen

Yönetim Kurulu Üyesi         : Atila Türkmen

Yönetim Kurulu Üyesi         : Ramazan Yıldırım

Denetleme Kurulu              : İskender Doğan

Denetleme Kurulu              : Süleyman Öğmüş

Denetleme Kurulu              : Selçuk Yılmaz

Disiplin Kurulu                     : Mehmet Barut

Disiplin Kurulu                     : Asude Giren

Disiplin Kurulu                     : Ercan Sarıoğlu

 

ORDU ŞUBE 9. GENEL KURULU (05.01.2014)

Şube Başkanı                        : Selim Yöndem

Şube Başkan Yardımcısı      : Yusuf Kır

Şube Mali Sekreteri            : Ekrem Çakmak

Yönetim Kurulu Üyesi         : Erkan Türkmen

Yönetim Kurulu Üyesi         : Ali Kemal Tandoğan

Denetleme Kurulu              : Leyla Çıtır

Denetleme Kurulu              : Selahattin Çelikkol

Denetleme Kurulu              : Ali Ocak

Disiplin Kurulu                     : Aydın Öz

Disiplin Kurulu                     : Nusret Hacıyakupoğlu

Disiplin Kurulu                     : Erdal Kelem

 

SAMSUN ŞUBE 10. GENEL KURULU (04.01.2014)

Şube Başkanı                        : İlyas Yiğit

Şube Başkan Yardımcısı      : Kamuran Keskinoğlu

Şube Mali Sekreteri            : Yunus Yüksel

Yönetim Kurulu Üyesi         : Cengiz Karataş

Yönetim Kurulu Üyesi         : İsmail Danacı

Denetleme Kurulu              : Muharrem Yaşar

Denetleme Kurulu              : Mustafa Yiğit

Denetleme Kurulu              : Osman Altınışık

Disiplin Kurulu                     : Sami Kabadayı

Disiplin Kurulu                     : Mehmet Alparslan

Disiplin Kurulu                     : Tuncer Kaflı

 

ŞANLIURFA ŞUBE 10. GENEL KURULU (02.03.2014)

Şube Başkanı                        : Adem Şıltak

Şube Başkan Yardımcısı      : Sedat Beyazkaz

Şube Mali Sekreteri            : Mustafa Yentekün

Yönetim Kurulu Üyesi         : Hasan Kılıç

Yönetim Kurulu Üyesi         : Mehmet Kaçmaz

Denetleme Kurulu              : Mahmut Sezgin

Denetleme Kurulu              : Ahmet Çetin

Denetleme Kurulu              : Cafer Demir

Disiplin Kurulu                     : Aziz Uymaz

Disiplin Kurulu                     : Zeynel Gediklioğlu

Disiplin Kurulu                     : Mahmut Çiftçi

 

TOKAT ŞUBE 10. GENEL KURULU (09.03.2014)

Şube Başkanı                        : İsmail Duman

Şube Başkan Yardımcısı      : Bedrettin Savaşci

Şube Mali Sekreteri            : Naci Güneş

Yönetim Kurulu Üyesi         : Ali Geler

Yönetim Kurulu Üyesi         : Ahmet Özbek

Denetleme Kurulu              : Mehmet Çavdar

Denetleme Kurulu              : Hasan Çoşkun

Denetleme Kurulu              : Dursun Kesici

Disiplin Kurulu                     : Cemalettin Çoşgun

Disiplin Kurulu                     : İlhan Ardıç

Disiplin Kurulu                     : Özgür Eryılmaz

 

 

 

GÜNDEM