ffa41
Genel Başkanımız Nihat Yurdakul silahlı saldırıya uğrayan İstanbul 2 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Savaş Doğanı hastanede ziyaret etti.

Genel Başkanımız Nihat Yurdakul, geçtiğimiz gece silahlı saldırıya uğrayan İstanbul 2 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Savaş Doğan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Geçtiğimiz gece; kendilerine sendikacı diyen bir grup şehir eşkiyası tarafından pusuya düşürülerek silahlı saldırıya uğrayan sendikamız İstanbul 2 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Savaş Doğan, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından normal servise alındı.

Genel Başkanımız Nihat Yurdakul, Savaş Doğan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek Doğan'a ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sendikamız Genel Merkez yöneticilerinin; saldırının yaşandığı ilk andan itibaren burada olduklarını belirten Genel Başkanımız; bu alçak saldırıyı nefretle kınadığını belirterek; sendikacılığın zorbalıkla, tehditle, baskıyla yapılamayacağını; sendikacılığın bir yürek işi olduğunu; emek için, emekçilerin ve onların çocuklarının geleceği için mücadele ederek yapılabileceğinin altını çizdi.

Yurdakul, emekçilerin her şeyin farkında olduğunu ve ne Avcılar'da ne de ülkemizin başka bir yerinde bu zorbalara geçit vermeyeceklerini sözlerine ekledi.

Ziyarette, sendikamız  Genel Mali Sekreteri Bayram Özkan, TİS Genel Sekreteri Güney Demirdaş, Genel Denetleme Kurulu Başkanı Ali Haydar Özcan, Örgütlenme Daire Başkanı Murat Yurdakul, İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Erol Özdemir ile Ordu Şube Başkanı Kadir Altun da bulundular.

 

GÜNDEM