ffa1
GRAND BELISH

 

 

GRAND BELİSH OTEL COVİD 19 PANDEMİ KONAKLAMA DETAYI

Bildiğiniz üzere tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemi kapsamında konaklama ve yeme-içme tesisleri bulaşmayı engellemek ve bu konuda alınacak önlemlerin hazırlanması sebebi ile faaliyetlerine ara vermek zorunda kalmıştır.

İlgili bakanlıkların, kurum ve kuruluşların kanun, yönetmelik ve tavsiyeleri kapsamında tesisimiz Grand Belish Hotel’in, bahse konu önlemlerin alınması ve mevcut pandemi koşullarının hafiflemesi ya da sona ermesi beklentisi ile 20 Haziran 2020 tarihine kadar kapalı kalması kararı alınmıştır. Her ne kadar açılış tarihi olarak 20 Haziran 2020 belirlenmiş olsa da, pandemi’nin gidişatına göre açılış tarihinde değişiklik yapılabilir. Bu durumda tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

Bu kapsamda, tesisimiz Grand Belish Hotel’in kapalı olduğu dönemde rezervasyonu olduğu halde gelemeyen üyelerimizin ücretleri 15 Haziran 2020 tarihi itibari ile iade edilecek ya da kontenjan müsaitliği halinde talepleri doğrultusunda ileri bir tarihe ertelenebilecektir.

20 Haziran 2020 sonrası dönemde rezervasyonu olan ön ödeme yapmış veya yapmamış olsun tüm üyeler; Covid-19 Pandemisinin yarattığı endişe ve sağlık sebepleri konaklama yapmak istememeleri halinde, 15 Haziran 2020 tarihine kadar rezervasyonlarını iptal edebileceklerdir. Bu tarihe kadar yapılan bildirimlerle iptal edilen üye rezervasyonlarımızın ön ödeme tutarları kendilerine iade edilecektir. 15 Hazirandan 2020 tarihinden sonra yapılacak iptal taleplerinde normal uygulanan koşullar geçerli olacaktır.

Bu uygulamamız sonucu üye rezervasyon kontenjan durumumuz 15 Haziran 2020 tarihi itibari ile son halini alacak, olası boşluklara ise yeni üye rezervasyonları alınabilecektir.

Sonuç olarak, otelin 20 Haziran 2020 tarihinde planladığı şekilde açılması durumunda dahi yukardaki nedenlerle gelmek istemeyenlerin iade/iptal taleplerinin ivedilikle 15 Haziran 2020 tarihine kadar alınması, tüm rezervasyonlu üyelere ulaşılması ve gerekli bildirimin yapılması gerekmektedir.

Üyelerimizin Grand Belish Hotelden Yararlanma Koşulları

 

Üyelerin (üye Eş ve Çocukları )rezervasyonu şubeler vasıtası ile genel merkeze gönderilecek dilekçeler aracılığı ile sağlanır. üye harici rezervasyonlar tesisle iletişim kurularak yapılır, afişe fiyatlar üzerinden hesaplanır.

-Ödemeler rezervasyonun onaylanmasını takip eden 7 gün içerisinde %30 peşinat dekontunun genel merkez rezervasyon birimine ulaştırılması ile başlar, tesise gidişten 7 gün önce kalan bakiyenin ödenmesi ile sona erer. Tesise girişten önce ödemeleri tamamlamayan misafirler için rezervasyon iptal edilir. Ödemeler nakit, kredi kartı veya mail order yollarından herhangi biriyle yapılabilir. Nakit Ödemeler için kullanılacak Hesap No: İşbankası Kuşadası Çarşı Şb. Kodu: 3032 ¨C 45223 (Iban : TR42 0006 4000 0013 0320 0452 23)

-Tatile gittikten sonra sürenin uzatılması ancak talebin rezervasyon için uygulanan prosedüre uygun şekilde tekrar yapılması, otelde yerin olması ve genel merkezin onayı ile olabilecektir.

-Tesiste konaklama fiyatı her şey dahil konsepti ile üye için çift kişilik odada kişi başı kdv dahil; 1 Haziran (dahil)- 30 Eylül (dahil) tarihleri arası 120 TL 1 Ekim -31 Mayıs tarihleri arası 100 TL Çift kişilik odada tek kişi konaklama çift kişilik ücrete tabidir. Belediye İş Sendikası personeli eş ve çocukları da bu fiyattan yararlanır.

-Çocuk konaklamalarında 12 yaşına kadar 1.çocuk ücretsiz, 2.çocuk %50 indirimli, 3. ve 4. çocuklar indirimli sendika üyesi fiyatı üzerinden konaklayacaklardır. 18 Yaşını doldurmuş çocukların indirimli üye fiyatından yararlanmaları öğrenim belgesi ibraz etmeleri halinde mümkün olacaktır.

-Tesise girişler saat 14:00de , çıkışlar ise saat 12:00de yapılacaktır. Saatlere uyulmaması durumda oluşacak aksaklıklarda sorumluluk rezervasyon sahibine ait olacaktır. Uygulamada erken girişler için yer problemi çıkışlarda ise ek oda ücreti talebi olabilir. Çıkışta ilgili saatte oda boşaltılarak bavullar beklemeye alınarak otelde yemek yenebilir.(üyeler için)

-Çocuklu ailelere çocukların yaş ve durumları, tesisin rezervasyon durumu ve çeşitli etmenler dikkate alınarak superior oda verilebilir. İkinci oda talepleri ücret uygulamaları doğrultusunda dilekçede belirtilmek koşuluyla değerlendirilir.

-Tesiste her şey dahil sistemi uygulanmakta olup saat 23:00e kadar konsept dahilinde ki aktiviteler ücretsizdir. (detaylı bilgi tesiste verilir.) Gün içinde belirli aktiviteler ve yiyecek-içecekler ücrete tabidir. -Tesis içerisinde uyulması gereken kurallar ile ilgili detaylar resepsiyondan alınabilecektir. (Havuza haşema ile ve üstsüz olarak girilmemesi, restoran ve genel tüketim alanları hariç yiyecek ve içecek tüketilmemesi. Vb.)

-Tesise ulaşım konukların sorumluluğundadır. Havaalanı ¨ Tesis -Havaalanı servisi yoktur, Kuşadası -Tesis arasında yaz dönemi belirli saatlerde servis uygulaması vardır. Ekstra servis-ulaşım hizmetleri ücreti karşılığı rezervasyon yaptırılarak talep edilir.

-Tesiste konaklamasız günübirlik kullanım bulunmamaktadır. Rezervasyonsuz günübirlik gelen misafirlere normal misafir için uygulanan afişe fiyatlar uygulanmaktadır. Rezervasyon yapmadan direkt tesise gelen üyeler için tesisin ilgili tarihteki fiyatları uygulanır.

-Tesis Egenin incisi Kuşadasında Davutlar Milli Parkının yanı başında mavi yeşilin buluştuğu sevgi plajında denize sıfır 5 yıldızlı özelliklere haiz olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Tesiste hepsi deniz manzaralı olmak üzere , klimalı, tv, telefon ve tüm teknolojik imkanlara sahip 178 oda bulunmaktadır. 400 yatak kapasiteli tesisin genel alakart restoran , toplantı salonları , havuz ve iç mekan barları , kapalı havuz, spa merkezi, disco gibi aktivite alanları da mevcuttur. Gün boyu animasyonlar ve çocuk aktiviteleri ile konuklarına eğlenceli vakit geçirterek tatillerinden en büyük memnuniyeti almalarını sağlamak temel amaçtır.

-Rezervasyon başvurusu için üye talebini şubeye iletecek. Şube rezervasyon talep dilekçesini genel merkez ilgili birimine gönderecektir. İlgili kişi; Çağlayan YURDAKUL Genel Başkan Sekreteri Tlf: 312 231 64 55 Faks: 312 231 10 71 Mail : belediyeis@belediyeis.org.tr

 

 

GÜNDEM