ffa41
​GRAND BELİSH OTEL COVİD 19 PANDEMİ KONAKLAMA DETAYI

GRAND BELİSH OTEL COVİD 19 PANDEMİ KONAKLAMA DETAYI

Bildiğiniz üzere tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemi kapsamında konaklama ve yeme-içme tesisleri bulaşmayı engellemek ve bu konuda alınacak önlemlerin hazırlanması sebebi ile faaliyetlerine ara vermek zorunda kalmıştır.

İlgili bakanlıkların, kurum ve kuruluşların kanun, yönetmelik ve tavsiyeleri kapsamında tesisimiz Grand Belish Hotel’in, bahse konu önlemlerin alınması ve mevcut pandemi koşullarının hafiflemesi ya da sona ermesi beklentisi ile 20 Haziran 2020 tarihine kadar kapalı kalması kararı alınmıştır. Her ne kadar açılış tarihi olarak 20 Haziran 2020 belirlenmiş olsa da, pandemi’nin gidişatına göre açılış tarihinde değişiklik yapılabilir. Bu durumda tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

Bu kapsamda, tesisimiz Grand Belish Hotel’in kapalı olduğu dönemde rezervasyonu olduğu halde gelemeyen üyelerimizin ücretleri 15 Haziran 2020 tarihi itibari ile iade edilecek ya da kontenjan müsaitliği halinde talepleri doğrultusunda ileri bir tarihe ertelenebilecektir.

20 Haziran 2020 sonrası dönemde rezervasyonu olan ön ödeme yapmış veya yapmamış olsun tüm üyeler; Covid-19 Pandemisinin yarattığı endişe ve sağlık sebepleri konaklama yapmak istememeleri halinde, 15 Haziran 2020 tarihine kadar rezervasyonlarını iptal edebileceklerdir. Bu tarihe kadar yapılan bildirimlerle iptal edilen üye rezervasyonlarımızın ön ödeme tutarları kendilerine iade edilecektir. 15 Hazirandan 2020 tarihinden sonra yapılacak iptal taleplerinde normal uygulanan koşullar geçerli olacaktır.

Bu uygulamamız sonucu üye rezervasyon kontenjan durumumuz 15 Haziran 2020 tarihi itibari ile son halini alacak, olası boşluklara ise yeni üye rezervasyonları alınabilecektir.

Sonuç olarak, otelin 20 Haziran 2020 tarihinde planladığı şekilde açılması durumunda dahi yukardaki nedenlerle gelmek istemeyenlerin iade/iptal taleplerinin ivedilikle 15 Haziran 2020 tarihine kadar alınması, tüm rezervasyonlu üyelere ulaşılması ve gerekli bildirimin yapılması gerekmektedir.

 

GÜNDEM